Rooster Marthas Klassen Groningen

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
ADMV Peuters/Kleuters Groningen
4 jaar
09:00 - 10:00
Lokaal: Studio B

ADMV Peuters/Kleuters Groningen
5 jaar
09:30 - 10:30
Lokaal: Studio A

Fitsz Kids Club Groningen
Groep 3/4/5
10:15 - 12:15
Lokaal: Studio F
Ballet Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
12:15 - 13:15
Lokaal: Studio F

Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
12:15 - 15:15
Lokaal: Studio F

PTMD Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
13:15 - 14:15
Lokaal: Studio F

Dans, Acteren en Zang Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
14:15 - 15:15
Lokaal: Studio F
ADMV Peuters/Kleuters Groningen
4 jaar
15:00 - 16:00
Lokaal: Studio B

Ballet Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
15:00 - 16:00
Lokaal: Studio E

Ballet Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
15:00 - 16:00
Lokaal: Studio D

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
15:00 - 18:00
Lokaal: Studio D

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
15:00 - 18:00
Lokaal: Studio E

ADMV Peuters/Kleuters Groningen
5 jaar
16:00 - 17:00
Lokaal: Studio B

PTMD Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
16:00 - 17:00
Lokaal: Studio E

PTMD Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
16:00 - 17:00
Lokaal: Studio D

Dans, Acteren en Zang Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
17:00 - 18:00
Lokaal: Studio E

Dans, Acteren en Zang Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
17:00 - 18:00
Lokaal: Studio D

Marthas Hiphop PTMD Plus Klas Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
17:00 - 19:00
Lokaal: Studio B

Hiphop PTMD Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
18:00 - 19:00
Lokaal: Studio B
Hip Hop Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
17:15 - 18:15
Lokaal: Studio A

Hiphop Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2
17:45 - 18:45
Lokaal: Studio B

Hip Hop Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
18:15 - 19:15
Lokaal: Studio A

Ballet Volwassenen Groningen
18:45 - 19:45
Lokaal: Studio D

Hiphop Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 3+
18:45 - 19:45
Lokaal: Studio B

Dancecrew Voortgezet Onderwijs Groningen
(op uitnodiging)
18:45 - 20:00
Lokaal: Studio C

PTMD Volwassenen Groningen
MEDT/PTMD
19:45 - 20:45
Lokaal: Studio A
Latin Solo Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1+
17:30 - 18:30
Lokaal: Studio F

Latin Solo Volwassenen Groningen
Gevorderden
18:00 - 19:15
Lokaal: Studio A
Latin Solo Volwassenen Groningen
Beginners
MELT / ACLO
19:15 - 20:15
Lokaal: Studio A
Latin Solo Volwassenen Groningen
Half gevorderden
MELT / ACLO
20:15 - 21:15
Lokaal: Studio A

Maandag

  • Hip Hop Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio A
    17:15 - 18:15
  • Hiphop Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2 · Lokaal: Studio B
    17:45 - 18:45
  • Hip Hop Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio A
    18:15 - 19:15
  • Ballet Volwassenen Groningen Lokaal: Studio D
    18:45 - 19:45
  • Hiphop Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 3+ · Lokaal: Studio B
    18:45 - 19:45
  • Dancecrew Voortgezet Onderwijs Groningen (op uitnodiging) · Lokaal: Studio C
    18:45 - 20:00
  • PTMD Volwassenen Groningen MEDT/PTMD · Lokaal: Studio A
    19:45 - 20:45

Woensdag

  • ADMV Peuters/Kleuters Groningen 4 jaar · Lokaal: Studio B
    15:00 - 16:00
  • Ballet Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio E
    15:00 - 16:00
  • Ballet Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio D
    15:00 - 16:00
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio D
    15:00 - 18:00
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio E
    15:00 - 18:00
  • ADMV Peuters/Kleuters Groningen 5 jaar · Lokaal: Studio B
    16:00 - 17:00
  • PTMD Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio E
    16:00 - 17:00
  • PTMD Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio D
    16:00 - 17:00
  • Dans, Acteren en Zang Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio E
    17:00 - 18:00
  • Dans, Acteren en Zang Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio D
    17:00 - 18:00
  • Marthas Hiphop PTMD Plus Klas Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio B
    17:00 - 19:00
  • Hiphop PTMD Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio B
    18:00 - 19:00

Donderdag

  • Latin Solo Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1+ · Lokaal: Studio F
    17:30 - 18:30
  • Latin Solo Volwassenen Groningen Gevorderden · Lokaal: Studio A
    18:00 - 19:15
  • Latin Solo Volwassenen Groningen Beginners
    MELT / ACLO
    · Lokaal: Studio A
    19:15 - 20:15
  • Latin Solo Volwassenen Groningen Half gevorderden
    MELT / ACLO
    · Lokaal: Studio A
    20:15 - 21:15

Zaterdag

  • ADMV Peuters/Kleuters Groningen 4 jaar · Lokaal: Studio B
    09:00 - 10:00
  • ADMV Peuters/Kleuters Groningen 5 jaar · Lokaal: Studio A
    09:30 - 10:30
  • Fitsz Kids Club Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio F
    10:15 - 12:15
  • Ballet Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio F
    12:15 - 13:15
  • Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio F
    12:15 - 15:15
  • PTMD Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio F
    13:15 - 14:15
  • Dans, Acteren en Zang Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio F
    14:15 - 15:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Fitsz Kids Club Groningen
Groep 3/4/5
10:15 - 12:15
Lokaal: Studio F
Ballet Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
15:00 - 16:00
Lokaal: Studio E

Ballet Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
15:00 - 16:00
Lokaal: Studio D

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
15:00 - 18:00
Lokaal: Studio D

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
15:00 - 18:00
Lokaal: Studio E

PTMD Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
16:00 - 17:00
Lokaal: Studio E

PTMD Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
16:00 - 17:00
Lokaal: Studio D

Dans, Acteren en Zang Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
17:00 - 18:00
Lokaal: Studio E

Dans, Acteren en Zang Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
17:00 - 18:00
Lokaal: Studio D
Hip Hop Basisschool Groningen
Groep 3/4/5
17:15 - 18:15
Lokaal: Studio A
Hip Hop Basisschool Groningen
Groep 6/7/8
18:15 - 19:15
Lokaal: Studio A

Maandag

  • Hip Hop Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio A
    17:15 - 18:15
  • Hip Hop Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio A
    18:15 - 19:15

Woensdag

  • Ballet Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio E
    15:00 - 16:00
  • Ballet Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio D
    15:00 - 16:00
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio D
    15:00 - 18:00
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio E
    15:00 - 18:00
  • PTMD Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio E
    16:00 - 17:00
  • PTMD Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio D
    16:00 - 17:00
  • Dans, Acteren en Zang Basisschool Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio E
    17:00 - 18:00
  • Dans, Acteren en Zang Basisschool Groningen Groep 6/7/8 · Lokaal: Studio D
    17:00 - 18:00

Zaterdag

  • Fitsz Kids Club Groningen Groep 3/4/5 · Lokaal: Studio F
    10:15 - 12:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
ADMV Peuters/Kleuters Groningen
4 jaar
09:00 - 10:00
Lokaal: Studio B

ADMV Peuters/Kleuters Groningen
5 jaar
09:30 - 10:30
Lokaal: Studio A
ADMV Peuters/Kleuters Groningen
4 jaar
15:00 - 16:00
Lokaal: Studio B
ADMV Peuters/Kleuters Groningen
5 jaar
16:00 - 17:00
Lokaal: Studio B

Woensdag

  • ADMV Peuters/Kleuters Groningen 4 jaar · Lokaal: Studio B
    15:00 - 16:00
  • ADMV Peuters/Kleuters Groningen 5 jaar · Lokaal: Studio B
    16:00 - 17:00

Zaterdag

  • ADMV Peuters/Kleuters Groningen 4 jaar · Lokaal: Studio B
    09:00 - 10:00
  • ADMV Peuters/Kleuters Groningen 5 jaar · Lokaal: Studio A
    09:30 - 10:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Latin Solo Volwassenen Groningen
Gevorderden
18:00 - 19:15
Lokaal: Studio A
Ballet Volwassenen Groningen
18:45 - 19:45
Lokaal: Studio D
Latin Solo Volwassenen Groningen
Beginners
MELT / ACLO
19:15 - 20:15
Lokaal: Studio A
PTMD Volwassenen Groningen
MEDT/PTMD
19:45 - 20:45
Lokaal: Studio A
Latin Solo Volwassenen Groningen
Half gevorderden
MELT / ACLO
20:15 - 21:15
Lokaal: Studio A

Maandag

  • Ballet Volwassenen Groningen Lokaal: Studio D
    18:45 - 19:45
  • PTMD Volwassenen Groningen MEDT/PTMD · Lokaal: Studio A
    19:45 - 20:45

Donderdag

  • Latin Solo Volwassenen Groningen Gevorderden · Lokaal: Studio A
    18:00 - 19:15
  • Latin Solo Volwassenen Groningen Beginners
    MELT / ACLO
    · Lokaal: Studio A
    19:15 - 20:15
  • Latin Solo Volwassenen Groningen Half gevorderden
    MELT / ACLO
    · Lokaal: Studio A
    20:15 - 21:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Ballet Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
12:15 - 13:15
Lokaal: Studio F

Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
12:15 - 15:15
Lokaal: Studio F

PTMD Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
13:15 - 14:15
Lokaal: Studio F

Dans, Acteren en Zang Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
14:15 - 15:15
Lokaal: Studio F
Marthas Hiphop PTMD Plus Klas Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
17:00 - 19:00
Lokaal: Studio B

Hiphop PTMD Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2/3
18:00 - 19:00
Lokaal: Studio B
Latin Solo Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1+
17:30 - 18:30
Lokaal: Studio F
Hiphop Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 1/2
17:45 - 18:45
Lokaal: Studio B
Hiphop Voortgezet Onderwijs Groningen
Klas 3+
18:45 - 19:45
Lokaal: Studio B

Dancecrew Voortgezet Onderwijs Groningen
(op uitnodiging)
18:45 - 20:00
Lokaal: Studio C

Maandag

  • Hiphop Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2 · Lokaal: Studio B
    17:45 - 18:45
  • Hiphop Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 3+ · Lokaal: Studio B
    18:45 - 19:45
  • Dancecrew Voortgezet Onderwijs Groningen (op uitnodiging) · Lokaal: Studio C
    18:45 - 20:00

Woensdag

  • Marthas Hiphop PTMD Plus Klas Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio B
    17:00 - 19:00
  • Hiphop PTMD Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio B
    18:00 - 19:00

Donderdag

  • Latin Solo Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1+ · Lokaal: Studio F
    17:30 - 18:30

Zaterdag

  • Ballet Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio F
    12:15 - 13:15
  • Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio F
    12:15 - 15:15
  • PTMD Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio F
    13:15 - 14:15
  • Dans, Acteren en Zang Voortgezet Onderwijs Groningen Klas 1/2/3 · Lokaal: Studio F
    14:15 - 15:15
Geenrecreatie beschikbaar!