Rooster Marthas Klassen Amsterdam

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam
3 jaar
09:00 - 09:45

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 3/4
09:00 - 10:00

Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1 & 2
09:15 - 12:15

Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 3 & 4
09:15 - 12:15

Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
16+
09:15 - 12:15

ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 1
10:00 - 11:00

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 5/6
10:00 - 11:00

ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 2
11:00 - 12:00

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 7/8
11:00 - 12:00

ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 1/2
11:15 - 13:00
Opstapklas (op uitnodiging)

Marthas Musical Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 7 & 8
12:00 - 15:00

Marthas Musical Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 5 & 6
12:15 - 15:15

Marthas Musical Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1, 2 & 3
12:45 - 15:45

Marthas Musical Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
16+
15:15 - 18:15
ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam
3 jaar
09:15 - 10:00
ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam
3 jaar
10:15 - 11:00
Moderne Dans Volwassenen Amsterdam
Half gevorderd
11:45 - 12:45
(bij voldoende aanmeldingen)
ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 1
13:45 - 14:45
Fitsz Kids Club Amsterdam
Groep 3/4/5
14:00 - 15:00
ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 2
14:45 - 15:45

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 3
14:45 - 16:45

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 4
14:45 - 16:45

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 5
14:45 - 16:45

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 6
14:45 - 16:45

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 3/4
15:00 - 16:00
VOL

ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 2
15:45 - 16:45

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 5/6
16:15 - 17:15

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 7 & 8
16:45 - 19:45

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 7/8
17:30 - 18:30

TLSD Volwassenen Amsterdam
Gevorderd
18:30 - 19:30
Gabriel Metsustraat 7

PTMD Volwassenen Amsterdam
Half gevorderd
18:45 - 19:45

PTMD Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1 t/m 3
18:45 - 19:45
Fitsz Kids Club Amsterdam
Groep 6/7/8
15:00 - 16:00
Hiphop Basisschool Amsterdam
Groep 5/6
16:15 - 17:15
VOL
Zang Basisschool Amsterdam
Groep 5/6
17:15 - 18:15
(bij voldoende aanmeldingen)
Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1/2
17:15 - 18:15

Hiphop Basisschool Amsterdam
Groep 7/8
17:30 - 18:30

Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 3/4
18:15 - 19:15

Hip Hop Volwassenen Amsterdam
Volwassenen, alle niveaus
18:45 - 19:45

Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam
16+
19:15 - 20:15
Marthas Hiphop Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 6, 7 & 8
17:15 - 19:15

Marthas Hiphop Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1, 2 & 3
17:30 - 19:30
Lijnbaansgracht 260
Zang Basisschool Amsterdam
Groep 7/8
18:15 - 19:15
(bij voldoende aanmeldingen)
Zang Voortgezet Onderwijs Amsterdam
19:15 - 20:15
(bij voldoende aanmeldingen)

Ballet Volwassenen Amsterdam
Gevorderd
19:30 - 20:45
Gabriel Metsustraat 7

Ballet Volwassenen Amsterdam
Half gevorderd
19:30 - 20:45
Gabriel Metsustraat 7

Tapdans Volwassenen Amsterdam
20:00 - 21:00

Zang Volwassenen Amsterdam
20:15 - 21:15
(bij voldoende aanmeldingen)
TLSD Volwassenen Amsterdam
Beginners / half gevorderd
19:45 - 20:45
Gabriel Metsustraat 7
Ballet Volwassenen Amsterdam
Beginners
20:00 - 21:00

PTMD Volwassenen Amsterdam
Gevorderd
20:00 - 21:00

Maandag

  • Zang Basisschool Amsterdam Groep 5/6 · (bij voldoende aanmeldingen)
    17:15 - 18:15
  • Zang Basisschool Amsterdam Groep 7/8 · (bij voldoende aanmeldingen)
    18:15 - 19:15
  • Zang Voortgezet Onderwijs Amsterdam (bij voldoende aanmeldingen)
    19:15 - 20:15
  • Ballet Volwassenen Amsterdam Gevorderd · Gabriel Metsustraat 7
    19:30 - 20:45
  • Ballet Volwassenen Amsterdam Half gevorderd · Gabriel Metsustraat 7
    19:30 - 20:45
  • Tapdans Volwassenen Amsterdam
    20:00 - 21:00
  • Zang Volwassenen Amsterdam (bij voldoende aanmeldingen)
    20:15 - 21:15

Dinsdag

  • Ballet Volwassenen Amsterdam Beginners
    20:00 - 21:00
  • PTMD Volwassenen Amsterdam Gevorderd
    20:00 - 21:00

Woensdag

  • ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam 3 jaar
    09:15 - 10:00
  • ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam 3 jaar
    10:15 - 11:00
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 1
    13:45 - 14:45
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 2
    14:45 - 15:45
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 3
    14:45 - 16:45
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 4
    14:45 - 16:45
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 5
    14:45 - 16:45
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 6
    14:45 - 16:45
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 3/4 · VOL
    15:00 - 16:00
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 2
    15:45 - 16:45
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 5/6
    16:15 - 17:15
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 7 & 8
    16:45 - 19:45
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 7/8
    17:30 - 18:30
  • TLSD Volwassenen Amsterdam Gevorderd · Gabriel Metsustraat 7
    18:30 - 19:30
  • PTMD Volwassenen Amsterdam Half gevorderd
    18:45 - 19:45
  • PTMD Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1 t/m 3
    18:45 - 19:45
  • TLSD Volwassenen Amsterdam Beginners / half gevorderd · Gabriel Metsustraat 7
    19:45 - 20:45

Donderdag

  • Hiphop Basisschool Amsterdam Groep 5/6 · VOL
    16:15 - 17:15
  • Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1/2
    17:15 - 18:15
  • Hiphop Basisschool Amsterdam Groep 7/8
    17:30 - 18:30
  • Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam Klas 3/4
    18:15 - 19:15
  • Hip Hop Volwassenen Amsterdam Volwassenen, alle niveaus
    18:45 - 19:45
  • Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam 16+
    19:15 - 20:15

Vrijdag

  • Marthas Hiphop Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 6, 7 & 8
    17:15 - 19:15
  • Marthas Hiphop Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1, 2 & 3 · Lijnbaansgracht 260
    17:30 - 19:30

Zaterdag

  • ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam 3 jaar
    09:00 - 09:45
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 3/4
    09:00 - 10:00
  • Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1 & 2
    09:15 - 12:15
  • Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 3 & 4
    09:15 - 12:15
  • Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam 16+
    09:15 - 12:15
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 1
    10:00 - 11:00
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 5/6
    10:00 - 11:00
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 2
    11:00 - 12:00
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 7/8
    11:00 - 12:00
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 1/2 · Opstapklas (op uitnodiging)
    11:15 - 13:00
  • Marthas Musical Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 7 & 8
    12:00 - 15:00
  • Marthas Musical Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 5 & 6
    12:15 - 15:15
  • Marthas Musical Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1, 2 & 3
    12:45 - 15:45
  • Marthas Musical Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam 16+
    15:15 - 18:15

Zondag

  • Moderne Dans Volwassenen Amsterdam Half gevorderd · (bij voldoende aanmeldingen)
    11:45 - 12:45
  • Fitsz Kids Club Amsterdam Groep 3/4/5
    14:00 - 15:00
  • Fitsz Kids Club Amsterdam Groep 6/7/8
    15:00 - 16:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam
3 jaar
09:00 - 09:45
ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam
3 jaar
09:15 - 10:00
ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam
3 jaar
10:15 - 11:00

Woensdag

  • ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam 3 jaar
    09:15 - 10:00
  • ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam 3 jaar
    10:15 - 11:00

Zaterdag

  • ADMV Peuters/Kleuters Amsterdam 3 jaar
    09:00 - 09:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 3/4
09:00 - 10:00
ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 1
10:00 - 11:00

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 5/6
10:00 - 11:00
ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 2
11:00 - 12:00

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 7/8
11:00 - 12:00

ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 1/2
11:15 - 13:00
Opstapklas (op uitnodiging)

Marthas Musical Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 7 & 8
12:00 - 15:00

Marthas Musical Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 5 & 6
12:15 - 15:15
ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 1
13:45 - 14:45
Fitsz Kids Club Amsterdam
Groep 3/4/5
14:00 - 15:00
ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 2
14:45 - 15:45

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 3
14:45 - 16:45

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 4
14:45 - 16:45

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 5
14:45 - 16:45

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 6
14:45 - 16:45

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 3/4
15:00 - 16:00
VOL

ADMV Basisschool Amsterdam
Groep 2
15:45 - 16:45

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 5/6
16:15 - 17:15

Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 7 & 8
16:45 - 19:45

PTMD Basisschool Amsterdam
Groep 7/8
17:30 - 18:30
Fitsz Kids Club Amsterdam
Groep 6/7/8
15:00 - 16:00
Hiphop Basisschool Amsterdam
Groep 5/6
16:15 - 17:15
VOL
Zang Basisschool Amsterdam
Groep 5/6
17:15 - 18:15
(bij voldoende aanmeldingen)
Marthas Hiphop Plus Klas Basisschool Amsterdam
Groep 6, 7 & 8
17:15 - 19:15
Hiphop Basisschool Amsterdam
Groep 7/8
17:30 - 18:30
Zang Basisschool Amsterdam
Groep 7/8
18:15 - 19:15
(bij voldoende aanmeldingen)

Maandag

  • Zang Basisschool Amsterdam Groep 5/6 · (bij voldoende aanmeldingen)
    17:15 - 18:15
  • Zang Basisschool Amsterdam Groep 7/8 · (bij voldoende aanmeldingen)
    18:15 - 19:15

Woensdag

  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 1
    13:45 - 14:45
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 2
    14:45 - 15:45
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 3
    14:45 - 16:45
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 4
    14:45 - 16:45
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 5
    14:45 - 16:45
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 6
    14:45 - 16:45
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 3/4 · VOL
    15:00 - 16:00
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 2
    15:45 - 16:45
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 5/6
    16:15 - 17:15
  • Marthas Dans Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 7 & 8
    16:45 - 19:45
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 7/8
    17:30 - 18:30

Donderdag

  • Hiphop Basisschool Amsterdam Groep 5/6 · VOL
    16:15 - 17:15
  • Hiphop Basisschool Amsterdam Groep 7/8
    17:30 - 18:30

Vrijdag

  • Marthas Hiphop Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 6, 7 & 8
    17:15 - 19:15

Zaterdag

  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 3/4
    09:00 - 10:00
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 1
    10:00 - 11:00
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 5/6
    10:00 - 11:00
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 2
    11:00 - 12:00
  • PTMD Basisschool Amsterdam Groep 7/8
    11:00 - 12:00
  • ADMV Basisschool Amsterdam Groep 1/2 · Opstapklas (op uitnodiging)
    11:15 - 13:00
  • Marthas Musical Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 7 & 8
    12:00 - 15:00
  • Marthas Musical Plus Klas Basisschool Amsterdam Groep 5 & 6
    12:15 - 15:15

Zondag

  • Fitsz Kids Club Amsterdam Groep 3/4/5
    14:00 - 15:00
  • Fitsz Kids Club Amsterdam Groep 6/7/8
    15:00 - 16:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1 & 2
09:15 - 12:15

Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 3 & 4
09:15 - 12:15

Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
16+
09:15 - 12:15
Marthas Musical Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1, 2 & 3
12:45 - 15:45

Marthas Musical Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
16+
15:15 - 18:15
Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1/2
17:15 - 18:15
Marthas Hiphop Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1, 2 & 3
17:30 - 19:30
Lijnbaansgracht 260
Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 3/4
18:15 - 19:15
PTMD Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Klas 1 t/m 3
18:45 - 19:45
Zang Voortgezet Onderwijs Amsterdam
19:15 - 20:15
(bij voldoende aanmeldingen)
Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam
16+
19:15 - 20:15

Maandag

  • Zang Voortgezet Onderwijs Amsterdam (bij voldoende aanmeldingen)
    19:15 - 20:15

Woensdag

  • PTMD Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1 t/m 3
    18:45 - 19:45

Donderdag

  • Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1/2
    17:15 - 18:15
  • Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam Klas 3/4
    18:15 - 19:15
  • Hiphop Voorgezet Onderwijs Amsterdam 16+
    19:15 - 20:15

Vrijdag

  • Marthas Hiphop Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1, 2 & 3 · Lijnbaansgracht 260
    17:30 - 19:30

Zaterdag

  • Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1 & 2
    09:15 - 12:15
  • Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 3 & 4
    09:15 - 12:15
  • Marthas Dans Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam 16+
    09:15 - 12:15
  • Marthas Musical Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam Klas 1, 2 & 3
    12:45 - 15:45
  • Marthas Musical Plus Klas Voortgezet Onderwijs Amsterdam 16+
    15:15 - 18:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Moderne Dans Volwassenen Amsterdam
Half gevorderd
11:45 - 12:45
(bij voldoende aanmeldingen)
TLSD Volwassenen Amsterdam
Gevorderd
18:30 - 19:30
Gabriel Metsustraat 7

PTMD Volwassenen Amsterdam
Half gevorderd
18:45 - 19:45
Hip Hop Volwassenen Amsterdam
Volwassenen, alle niveaus
18:45 - 19:45
Ballet Volwassenen Amsterdam
Gevorderd
19:30 - 20:45
Gabriel Metsustraat 7

Ballet Volwassenen Amsterdam
Half gevorderd
19:30 - 20:45
Gabriel Metsustraat 7

Tapdans Volwassenen Amsterdam
20:00 - 21:00

Zang Volwassenen Amsterdam
20:15 - 21:15
(bij voldoende aanmeldingen)
TLSD Volwassenen Amsterdam
Beginners / half gevorderd
19:45 - 20:45
Gabriel Metsustraat 7
Ballet Volwassenen Amsterdam
Beginners
20:00 - 21:00

PTMD Volwassenen Amsterdam
Gevorderd
20:00 - 21:00

Maandag

  • Ballet Volwassenen Amsterdam Gevorderd · Gabriel Metsustraat 7
    19:30 - 20:45
  • Ballet Volwassenen Amsterdam Half gevorderd · Gabriel Metsustraat 7
    19:30 - 20:45
  • Tapdans Volwassenen Amsterdam
    20:00 - 21:00
  • Zang Volwassenen Amsterdam (bij voldoende aanmeldingen)
    20:15 - 21:15

Dinsdag

  • Ballet Volwassenen Amsterdam Beginners
    20:00 - 21:00
  • PTMD Volwassenen Amsterdam Gevorderd
    20:00 - 21:00

Woensdag

  • TLSD Volwassenen Amsterdam Gevorderd · Gabriel Metsustraat 7
    18:30 - 19:30
  • PTMD Volwassenen Amsterdam Half gevorderd
    18:45 - 19:45
  • TLSD Volwassenen Amsterdam Beginners / half gevorderd · Gabriel Metsustraat 7
    19:45 - 20:45

Donderdag

  • Hip Hop Volwassenen Amsterdam Volwassenen, alle niveaus
    18:45 - 19:45

Zondag

  • Moderne Dans Volwassenen Amsterdam Half gevorderd · (bij voldoende aanmeldingen)
    11:45 - 12:45
Geenrecreatie beschikbaar!