BLEND staat voor diversiteit, een veelheid aan ingrediënten, en letterlijk: het mengen tot een harmonieus geheel.
Performing Knowledge speelt in BLEND een belangrijke rol. Dit komt tot uitdrukking in de diverse blokken, waarin een verweving van de Nederlandse- en wereldgeschiedenis en verschillende sociaal-culturele ontwikkelingen te zien zal zijn. Daarnaast zal er gefocust worden op legendarische podiumkunstenaars, en hun unieke betekenis voor de hedendaagse Performing Arts.
Alle afdelingen van LMIPA laten een veelvoud van stijlen en genres horen en zien: musical, show, zang, toneel, contemporary, urban, fusion; Een BLEND van alles wat de Performing Arts te bieden heeft!
De voorstellingen zijn gemaakt door een (inter)nationale BLEND van choreografen, regisseurs en arrangeurs. Deze BLEND wordt gevormd door docenten en alumni van LMIPA, samen met een select gezelschap van externe topchoreografen, zoals: Valarie Pettiford, Lloyd Culbreath, Anthony Burrell, Padraic Moyles en Laurent Flament.
Welke afdelingen zijn er te zien in welke voorstellingen?
GROEN is de BLEND van vooropleiding Groningen, aangevuld met gastoptredens van het Mbo en Hbo.
Deze voorstelling zal te zien zijn op zaterdag 24 juni van 11.00-13.15 en van 14.00-16.15 (incl. festival)
Deze voorstelling zal te zien zijn op zondag 25 juni van 10.30-11.45 en van 12.30-13.45 (zonder festival)
PAARS is de BLEND van Mbo Groningen, aangevuld met gastoptredens van de vooropleiding en het Hbo.
Deze voorstelling zal te zien zijn op zondag 25 juni van 14.00-16.15 van 17.00-19.15 en van 20.00-22.15 (incl. festival)
ORANJE is de BLEND van Hbo Groningen, aangevuld met gastoptredens van de vooropleiding en het Mbo.
Deze voorstelling zal te zien zijn op zaterdag 24 juni van 17.00-19.15 en van 20.00-22.15 (incl. festival)
TURQUOISE is de BLEND van Hbo, Mbo en Vooropleiding Groningen. Een speciale VIP avond voor genodigden, met een beperkt aantal tickets in de verkoop.
Wat is het Festival voorafgaand aan de voorstelling?
Tijdens dit Festival krijgen leerlingen en studenten van het Mbo en het Hbo de unieke kans om eigen werk te presenteren. In kleine, intieme theaterzaaltjes zal er zowel zang als dans worden gepresenteerd. Daarnaast is er een korte workshop te volgen en zijn er diverse eet- en drinkgelegenheden aanwezig.